Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
kliktv

KlikTV – videopožičovňa, filmotéka a nahrávač v jednom

KlikTV je pomerne nová a čoraz obľúbenejšia videopožičovňa, ktorá je na našom trhu približne dva roky. Pôvodne slúžila iba ako videopožičovňa filmov pre počítače, avšak postupom času preniesla miesto svojho „pôsobiska“ aj do televízorov a spolu s tým rozšírila aj svoje ponúkané služby. To, čo vám ponúka vás určite viac než len milo prekvapí – viac si už prečítajte v našom článku.

KlikTV Filmotéka – 2 000 filmov na jednom mieste

Najobľúbenejšou službou, ktorú KlikTV ponúka je filmotéka. Tá obsahuje momentálne už vyše 2 000 filmov, ktoré sú neustále dopĺňané o novinky, ale aj o staré a nehynúce klasiky. Vybrať si tu môžete naozaj zo všetkých filmových žánrov podľa vlastného vkusu. Takisto tu nájdete niekoľko celých seriálov či dokumentov z rôznych oblastí.

Čo sa vám zíde…

Ku každému filmu tu nájdete základné informácie – originálny názov, réžia, obsadenie, stručný obsah a ku väčšine z nich KlikTV ponúka dokonca aj možnosť prezrieť si trailer.
Zapáčil sa vám niektorý z prezretých filmov? Máte možnosť pridať si ho do priečinku „Môj výber“ a následne ho nájsť oveľa pohodlnejšie, keď si ho budete chcieť pozrieť znova.
Chcete pozerať najnovšie kinové trháky v ešte vyššej kvalite? Pre vás je tu služba KlikTV Prémium, ktorá vám ponúka možnosť zapožičania filmov vo FullHD kvalite. Poplatok za zapožičanie môžete uhradiť zrejme tým najjednoduchším spôsobom, aký existuje – stačí zaslať SMS z vášho mobilu.

Nepremeškajte nič, čo ide v TV!

Ďalšia služba od KlikTV sa nazýva TV REC. Ako už napovedá samotný názov, ide o službu, vďaka ktorej si môžete nahrávať svoje obľúbené programy. Táto možnosť platí pre 25 slovenských a českých TV staníc, ktoré medzi divákmi patria medzi tie najpopulárnejšie. Doba archivácie, počas ktorej si svoj nahratý program môžete pozrieť je 7 dní.

kliktv

KlikTV – filmové novinky, aj obľúbené klasiky – vyskúšajte ich sledovanie vo FullHD kvalite

Rozprávky či erotika?

Nuž a na konci nášho článku sa dostávam k informácii o tom, prečo je KlikTV vhodná pre detského aj dospelého diváka. Totižto, ponúka možnosť doobjednať si službu „Rozprávky“, vďaka čomu do vašej domácej filmotéky pribudne množstvo ďalších animovaných filmov. Pre dospelých je tu zasa služba „18 PLUS“, ktorá zasa obohatí vašu filmovú zbierku o poriadnu dávku erotiky.


Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged:

Leave a Reply