Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
skylink

Skylink – satelitná televízia dostupná na celom území Slovenska

Skylink je jedným z najrozšírenejších a najvýhodnejších poskytovateľov satelitnej televízie u nás na Slovensku aj u našich susedov v Čechách. Na rozdiel od iných poskytovateľov satelitnej televízie, Skylink ponúka nie len slovenské a české TV programy, ale aj množstvo zahraničných, z ktorých hneď niekoľko je možné sledovať aj v HD kvalite. TV programy podľa vlastného výberu máte možnosť získať aj bez viazanosti a takisto sa nemusíte báť problémov so signálovým pokrytím, pretože Skylink je dnes už dostupný naozaj kdekoľvek v našej krajine.

Ako začať používať Skylink?

Na to, aby ste mohli využívať Skylink služby, je potrebné, aby ste si zaobstarali určité vybavenie. To zahŕňa satelit, prijímač a Skylink kartu. Všetky tieto komponenty nájdete v bežných predajniach elektroniky, kde je dobré, ak si necháte poradiť od odborných predajcov. Následne je potrebné, aby ste svoju dekódovaciu kartu zaregistrovali a to môžete urobiť priamo cez internet na webstránke Skylinku. Ak nemáte možnosť pre registráciu cez internet, kontaktujete niektorého z našich autorizovaných predajcov vo svojom okolí. Potom už môžete cez svoj účet vykonávať všetky ďalšie úkony, ako napr. platbu za programy.

Programy a balíčky

Výška platby záleží od balíčku programov, ktorý si sami zvolíte. Základný balíček obsahuje 42 tých najobľúbenejších programov, ktoré získate iba za cenu servisného poplatku (od 1,2€ / mesiac). Tu nájdete 42 všeobecných programov, z ktorých 5 vysiela aj v HD kvalite, ďalej sa tu nachádzajú aj rôzne športové, dokumentárne či detské TV programy. Pokiaľ vám týchto 42 programov predsa len nebude stačiť, Skylink vám stále ponúka aj extra balíčky programov s rôznym obsahom a v rôznych cenových kategóriách.

skylink

Skylink karta

Najvhodnejšie riešenie pre vás

Neviete sa rozhodnúť, ktorý balíček programov od spoločnosti Skylink bude pre vás najvhodnejší? Aj na to existuje jednoduché riešenie – stačí navštíviť ich oficiálnu stránku a tu si podľa vami vybratých programov viete nakonfigurovať vlastný balíček TV programov, resp. vám Skylink odporučí predvolený balíček programov, ktorý bude ako ušitý na mieru pre vás.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Tagged:

Leave a Reply