Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

clip in vlasy

Vďaka clip in vlasom si môžete robiť rôzne vkusné účesy

Na trhu nájdete veľké množstvo typov clip in vlasov. Dobre sa zorientovať v tejto ponuke môže byť niekedy ťažké. Pred kúpou si musíte ujasniť napríklad, aký materiál je pre vás najvhodnejší? Aké typ uchytenia vám bude najviac vyhovovať pri nasadzovaní? Bude starostlivosť o clip in vlasy náročná a koľko krát ich budem môcť použiť?

Na všetky tieto otázky, majú rôzne typy clip in vlasov iné odpovede. Nechajte si poradiť a rozhodujte sa podľa typu vašich prirodzených vlasov. Samozrejme, že rozhodujúce slovo má aj finančná relácia. Z tohto hľadiska patria medzi tie najviac dostupné clip in vlasy – teda so sponkami/clipmi.

Clip-in vlasy

Clip in vlasy sú z pomedzi všetkých umelých vlasov najľahšie udržiavateľné. Nemusíte ich pravidelne umývať, pokiaľ nepoužívate vlasové produkty, ktoré vlasy zmasňujú alebo zaťažujú. Samozrejme, že tieto vlasy dobre znášajú aj umývanie a sušenie avšak vlastnosti materiálu zabezpečujú, že sa nemastia od vašich prirodzených vlasov.

clip in vlasy

Nový trend striebristých vlasov

Pri nákupe clip in vlasov nemusíte byť veľmi prieberčivá. Vyrábajú sa v podstate len v jednej či dvoch typoch kvalít, ktoré sa od seba aj tak príliš nelíšia. Pri výbere sa teda zamerajte len na dĺžku a farbu. Pamätajte však, že clip-in vlasy vedia byť celkom ťažké pri nosení, hlavne vďaka systému uchytenia.

Ako stajlovať tieto clip in vlasy?

Clip in vlasy nájdete na trhu v rôznych dĺžkach, od 40 cm do 65 cm. Rovnako tak nájdete širokú škálu farieb. Pri výbere dbajte skôr na popis ako na fotografie, ktoré môžu pod iným svetlom značne skresľovať. Zvyčajne sú clip in vlasy zoskupené v jednej vlasovej línii, pričom počet klipov sa znižuje smerom nadol. Zakúpiť si však môžete aj jednotlivé pramene s jedným klipom.

clip in vlasy

Správnym nosením môžu clip in vlasy vyzerať ako vaše pravé

Tieto samostatné klipy sú výborné, ak chcete svojím vlasom dodať trochu osvieženia v podobne farebných alebo zosvetlených prameňov.

Clip in vlasy sa umiestňujú na zadnú časť hlavy, približne na líniu, ktorú by ste vytvorili keby ste si chceli urobiť falošný cop. Tieto vlasy môžete, bez obáv zo straty kvality, natáčať a žehliť.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

 

Leave a Reply