Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
kabelka

Viete, aká kabelka sa hodí presne k vášmu typu postavy?

Každá žena túži vyzerať čo najlepšie, byť pekne upravená a dokonale zladená do najmenšieho detailu. Na celkovom vzhľade sa výrazne podieľajú aj módne doplnky, z ktorých na prvom mieste je jednoznačne dámska kabelka. Výber správnej dámskej kabelky môže celkový dojem a outfit  každej ženy výrazne ovplyvniť.

Aj keď sú najčastejším kritériom pri výbere novej kabelky módne trendy a estetický vzhľad či kvalitný materiál, netreba zabúdať ani na fakt, že vaša kabelka by vás mala perfektne dopĺňať. Kabelku si je potrebné preto vyberať aj s ohľadom na typ postavy tak, aby vašej postave naozaj lichotila a neupriamovala pozornosť tam, kde je to nežiaduce.

Kabelka menšia či väčšia, s uškami či bez nich?

Ako teda vybrať kabelku primerane k vašej postave? Všeobecne platí, že miesto dotyku kabelky s vašim telom automaticky púta pozornosť a preto ak máte napr. postavu v tvare jablka, určite nenoste kabelku siahajúcu presne po oblasť brucha, pretože tým len zvýrazníte to, čo je potrebné zakryť. Ak ste obdarené skôr silnejšími ramenami či plnším poprsím, riešením je taška s dlhšími ramienkami, ale rozhodne nie kabelka siahajúca pod rameno, lebo tá je ideálna skôr pre postavu v tvare hrušky. V každom prípade je dobré vyberať si kabelku, ktorá umožňuje nastavenie dĺžky uší podľa vašich potrieb.

kabelka

Aká kabelka je vaša obľúbená?

Tiež platí pravidlo, že pri výbere kabeliek sa riaďte  vždy opakom toho, čím je typická vaša postava. Napr. pri nízkej postave je tabu veľká objemná kabelka a naopak pri vysokej postave je nevhodná príliš malá kabelka.

Aktuálne módne trendy

Každý rok prináša nové aktuálne trendy v oblasti módy a módnych doplnkov. Pre tohtoročnú  sezónu budú hitom menšie, drobné kabelky – úzke, obdĺžnikové aj okrúhle, cez rameno aj do ruky. Kabelka s potlačou, kresbou či výšivkou rôznych kvetinových motívov bude naozaj trendy, ale tiež kabelka v podobe batôžka s vrchným sťahovaním na šnúrku patrí rozhodne k hitom roku 2015.


Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged:

Leave a Reply