Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
satelitné prijímače skylink

Najvhodnejšie pre príjem satelitnej televízie od spoločnosti Skylink sú satelitné prijímače Skylink READY

Po prechode z prijímania analógového TV signálu na digitálny sa nám v podstate naskytli tri možnosti – prvou je príjem TV signálu s pomocou set top boxu, druhou je zavedenie káblovej televízie do domácnosti a treťou je zavedenie satelitnej televízie do domácnosti. My sa v našom dnešnom článku budeme venovať predovšetkým tej tretej možnosti.

V prvom rade je dôležité vybrať si pre vás najvhodnejšieho poskytovateľa satelitného vysielania. Na Slovensku patrí k tým najznámejším a aj najvýhodnejším práve spoločnosť Skylink. Aby ste však mohli prijímať TV signál prostredníctvom Skylinku, je potrebné zadovážiť si satelitný prijímač. Aké satelitné prijímače Skylink sú pre domácnosti najvhodnejšie a podľa čoho si vyberať? To už si môžete prečítať v našom dnešnom článku…

Čo by mal spĺňať váš satelitný prijímač Skylink?

Satelitné prijímače Skylink fungujú na princípe dekódovacej karty, ktorá sa vloží do prijímača a následne dekóduje a spracováva prichádzajúci signál. Všetky satelitné prijímače Skylink sú schopné prijímať signál vo formáte MPEG-4, avšak ak chcete využiť všetky možnosti tejto satelitnej televízie a vychutnať si sledovanie vašich najobľúbenejších programov naozaj naplno, odporúčame vám poobzerať sa po novších satelitných prijímačoch Skylink, ktoré podporujú už aj HD formát TV vysielania. Totižto, v ponuke Skylinku nájdete až vyše 20 TV programov v HD kvalite. Nuž a práve túto funkciu vám ponúkajú Skylink READY prijímače – prijímače certifikované priamo spoločnosťou Skylink.

Satelitné prijímače Skylink READY

Existuje celý rad satelitných prijímačov Skylink s certifikátom READY a následný výber z nich záleží už len od vašich vlastných nárokov a finančných možností. Každý z nich totižto ponúka iné funkcie a možnosti.

satelitné prijímače skylink

Viete, ktoré satelitné prijímače Skylink sú vhodné pre vašu TV?

Možné problémy s inými dekódovacími zariadeniami

Ak sa však nerozhodnete pre READY satelitné prijímače Skylink, musíte rátať s rizikom, že váš satelitný prijímač nebude kompatibilný s dekódovacou kartou Skylink. Totižto, dekódovacia karta Skylink sa vyrába so systémom Irdeto a nie každý satelitný prijímač má tento dekodér. Väčšina satelitných prijímačov, ktoré nájdete na trhu sú kompatibilné s kartami so systémom CryptoWorks, avšak len málo z nich vám dekóduje aj kartu Skylink. Práve preto vám jednoznačne odporúčame, aby ste si ku Skylink karte kúpili aj satelitné prijímače Skylink READY.


Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply