Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Chudnutie, vyvážená zdravá strava, šport a pravidelný pohyb – jednoducho všetko pre krásu, zdravie, kondíciu a dokonalú postavu… To sú dnes večné témy a rieši ich takmer každý, bez ohľadu na vek, postavenie či pohlavie, aj keď je nutné podotknúť, že ženy možno predsa len svoju dokonalú líniu riešia o čosi viac ako muži, no tým zase mimoriadne záleží na pevnom tele a vypracovaných svaloch. Takže vo všeobecnosti sa dá povedať, že kult tela je v súčasnosti mimoriadne riešenou a veľmi populárnou témou a tak článkov o rôznych technikách chudnutia, cvikoch, diétach či špeciálnych výživových doplnkoch podporujúcich chudnutie a odbúravanie tukov je nekonečné množstvo. Oveľa menej sa však diskutuje a píše o tom, že nie všetci musíme mať dokonalé telo a napriek tomu môžeme byť spokojný, zdravý a šťastný… Prípadne malé nedokonalosti našej postavy môže vyriešiť aj tvarujúca spodná bielizeň či sťahovací pás.

Sťahovací pás

Zoštíhľujúci pás môžu využiť nielen dámy s kilami navyše ale aj maminky po pôrode.

Sťahovací pás správne vytvaruje aj menšie nedokonalosti postavy

Ani dokonalá postava či ploché vyrysované bruško nie sú zaručeným receptom na šťastie a naopak mierne zaguľatené ženské bruško či boky nie sú žiadnym dôvodom na paniku, smútok či komplexy menejcennosti. U žien je dokonca bežné, že v oblasti bokov a bruška môžu mať plnšie tvary, je to dané ich genetickou predispozíciou aj krásnym poslaním, ktoré im bolo dané – poslaním byť matkou. A práve tvarujúca spodná bielizeň či rôzne sťahovacie pásy vám tieto malé nedostatky dokonalej postavy pomôžu skryť a boky aj bruško správne vytvarovať aj pod priliehavejším oblečením. Sťahovací pás zároveň napomáha aj správnemu držaniu tela, pretože väčšie vyčnievajúce bruško môže byť niekedy aj dôsledkom nesprávneho držania tela.

Sťahovací pás

Zoštíhľujúci pás či sťahovacie spodné prádlo vám pomôže dostať sa do formy.

Užitočná pomôcka aj po pôrode

Sťahovacie pásy sú veľmi užitočnou pomôckou aj po pôrode, kedy sú naše brušné svaly značne oslabené 9 mesiacov trvajúcim tehotenstvom a potrebujú opäť posilniť a dostať sa čo najskôr do pôvodnej alebo aspoň primeranej formy. Kvalitný sťahovací pás napomáha rýchlejšiemu stiahnutiu bruška a poskytuje mu potrebnú podporu. V prípade sekcie, teda po operačnom zákroku, treba však nosenie sťahovacieho pásu najprv konzultovať s lekárom.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply