Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

clip-in vlasy

Starajte sa o vaše clip in vlasy, aby boli zdravé a lesklé

Každá žena veľmi dobre vie, akým veľkým problémom je nedostatok úložného priestoru v kúpeľniach a aké náročné je upratať všetky tie preplnené poličky, regály a skrinky v kúpeľni, kde máme umiestnené hygienické potreby, kozmetické a vlasové prípravky pre celú rodinu.

Šampóny, balzam a maska na vlasy, tužidlo či lak – to všetko už určite máte vo svojej domácej výbave určenej pre starostlivosť o vaše vlasy a zrejme by vás veľmi nepotešilo, ak by ste túto zbierku museli rozšíriť ešte o ďalšie špeciálne prípravky a produkty vlasovej kozmetiky… Môžete si pokojne vydýchnuť, lebo clip-in vlasy sú naozaj nenáročné aj po tejto stránke a starostlivosť o tento skvelý vlasový doplnok už vaše poličky v kúpeľni nijak nezaťaží!

Starostlivosť o clip-in vlasy – vystačíte si aj s tým, čo už doma máte!

clip-in vlasy

Nádherný účes za pár sekúnd s clip in vlasmi

Starostlivosť o clip-in vlasy je nenáročná po každej stránke, pretože si nevyžaduje žiadne extra prípravky a ani vám nezaberie príliš veľa času. Dá sa povedať, že dokonca oveľa menej ako starostlivosť o vaše prirodzené vlasy.

Clip-in vlasy je vhodné umývať asi 2 -3 krát do mesiaca, záleží to však najmä od frekvencie používania, ako aj od prostredia v akom ste vlasy použili (napr. diskotéka, bar). Umývanie clip-in vlasov je veľmi jednoduché a postačí ich jemne prepláchať vo vlažnej vode s použitím bežného vyživujúceho šampónu len v menšom množstve. Po dôkladnom opláchnutí môžete použiť kondicionér či balzam na vlasy, ktorý bežne používate aj na svoje prirodzené vlasy.

Clip-in vlasy a ostatné stylingové prípravky

clip-in vlasy

Svoje vlasy môžete oživiť aj farebnými clip-in vlasmi

Clip-in vlasy zo 100% ľudských vlasov je dovolené upravovať aj pomocou tepla napr. žehlením či kulmovaním, je preto vhodné použiť prípravok určený na ochranu vlasov pred úpravou teplom, ktorý vlasy ochráni tak ako v prípade vašich prirodzených vlasov.

Ostatné stylingové prípravky ako napr. laky na vlasy, tužidlá či gély môžete tiež používať tak ako ste zvyknutá. Dôležité však je zaobchádzať s clip-in vlasmi pri umývaní aj rozčesávaní jemne a šetrne.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply