Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
clip-in vlasy

Clip-in vlasy pre dokonalý účes

Možno ste sa práve nenarodili s dlhými, hustými vlasmi, no určite si ich môžete urobiť. Clip-in vlasy sú ten najrýchlejší spôsob ako toto dosiahnuť. Môžete ich používať denne, po celý deň a večer si ich jednoducho zložiť. Tiež nimi môžete ozvláštniť svoje prirodzené vlasy, ak zvolíte clip-in v odvážnejších farbách alebo svetlejších či tmavších odtieňoch vašej farby.

Zvoľte si tie správne clip-in vlasy pre vás

clip-in vlasy

Na výber máte množstvo farieb clip-in vlasov, napr. aj ombre

Na trhu nájdete veľké množstvo farieb aj dĺžiek, preto pre najprirodzenejší vzhľad by ste si mali vybrať tie, ktoré sa na vaše vlasy podobajú najviac. Pokiaľ však chcete experimentovať s farbou alebo dĺžkou, clip-in vlasy sú na to ideálne. Dobrým tipom je kúpiť si vždy dlhšie vlasy ako je vaša prirodzená dĺžka. Tieto predĺženia potom môžete upraviť o ostrihať presne podľa vašich predstáv.

Nové vlasy ľahko a rýchlo

clip-in vlasy

Postup je vcelku jednoduchý

Prvým krokom pri nasadzovaní clip-in vlasov je rozdelenie si vlasov do sekcií. Začnite z najnižšou sekciou tam, kde sa krk stretáva s hlavou. Základom pre dobré uchytenie a úpravu hustých vlasov je tupírovanie. Klip umelého prameňu vlasov sa lepšie prichytí na natupírované vlasy ako na hladko rozčesaný prameň.

Otvorte klip a nasaďte ho ku koreňu prameňa. Posúvajte ho v smere rastu vlasov, pokiaľ vás najviac natupírovaná časť nezastaví. Keď už klip nebude viac kĺzať a pevne sa zastaví, klip uzatvorte. Tento postup opakujte pri nasadzovaní všetkých klipov. Nezabudnite vlasy dobre natupírovať.

Pri nasadzovaní myslite na to, že vlnité alebo kučeravé typy vlasov pôsobia hustejšie a majú väčší objem, takže možno nespotrebujete celú sadu clip-in vlasov alebo nebude nutné pokryť celú plochu hlavy.

Pokiaľ si zvolíte clip-in vlasy, ktoré sú v jednom kuse, postup nasádzania bude opačný. Vlasy začnite pripínať od vlasovej línie, ktorú vytvoríte odobraním vrchných vlasov do falošného copu. Tupírovanie je ale aj v tomto prípade rovnako dôležité pre dobré uchytenie. Clip-in vlasy vo svojej hornej časti obsahujú od 4-8 klipov a postupne sa ich počet smerom dole znižuje. Dajte si záležať hlavne na uchytení prvej línie.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply