Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

pásnke šály

Pánske šály – vkusne a trendovo

Pánske šály sú praktickým a zároveň aj elegantným módnym doplnkom mužov. Ak si raz na pánske šály a ich nosenie privyknete a zapáči sa vám, už nikdy sa vám zrejme nebude chcieť obliecť si outfit bez nich. Šál nás mužov nielenže zahreje a náš krk ochráni pred vetrom a neželaným nachladnutím ale taktiež akýkoľvek jednofarebný kabát príjemne oživí. A náš outfit získa razom oveľa iný, zaujímavejší a štýlovejší vzhľad.

Ako uviazať pánsky šál

Dobre uviazané pánske šály vám v chladných dňoch pomôže byť v teplo a zároveň vyzerať moderne a vkusne. Hlavný význam pánskych šálov je ich funkčnosť. Funkčnosť spočíva v tom, že krk chráni pred tým, aby chladný vzduch prenikal pod golier. Okrem toho, keď sa naučíte, ako si pánske šály správne uviazať (existuje dokonca niekoľko rôznych spôsobov), môžete vyzerať módnejšie a štýlovejšie bez toho, aby vám bola zima.

Parížsky uzol, jednoduchý alebo len voľná slučka?

pánske šály

Klasicky previazaný šál

Pánske šály treba vedieť dobre nosiť, o tom niet pochýb. Správne uviazanie, napr. klasický jednoduchý uzol alebo slušivý parížsky uzol (veľmi nóbl a chic), je dosť dôležité. Na internete existuje niekoľko rôznych videí a podrobných popisov spolu s ich názvami. Nezabúdajte tiež na to, že nie je jedno aký šál uviažete niektorým spôsobom. Niektoré viazania sú len pre kašmírové alebo pletené pánske šály, niektoré sú určené pre bavlnené alebo hodvábne pánske šály a šatky. Môžete ich farebne kombinovať s rôznymi kúskami oblečenia alebo s topánkami.

Pánske šály na každý deň

Jednoduchý klasický vzhľad nosenia šálu oceníte vtedy, keď potrebujete jemnú ochranu pred chladom (myslí sa tým napr. jarné počasie, keď už je celkom teplo ale fučí chladnejší vietor). Väčšina pánov takto nosí šál vtedy, keď sa ponáhľajú ráno do roboty, alebo pri večernom posedení v kombinácii s ležérnym sakom. takýto jednoduchý štýl slúži primárne na ochranu, no tiež na elegantné no neformálne pôsobenie. Je to spôsob kedy si šál jednoducho prehodíte okolo krku, necháte jednu časť o niečo dlhšiu, prehodíte túto časť šálu cez druhý koniec a necháte voľne padnúť na hruď.

Pánsku módu a nové trendy nájdete na rôznych blogoch a eshopoch.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply