Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Predchádzajúci článok bol venovaný tomu, ako sa odráža interiérový dizajn v štýle westernového ranča na celkovom vzhľade domu, ale tiež v prvej miestnosti, ktorú po vstupe do domu uvidíte – v predsieni. Ako to však vyzerá v obývačke, kuchyni, jedálni či spálni? Čítajte ďalej a dozviete sa…

Westernový interiérový dizajn v obývačke

Interiérový dizajn „westernovej“ obývacej izby musí byť v prvom rade ležérny a útulný. To sa vám podarí vytvoriť hlavne kombináciou prírodných materiálov v tejto miestnosti. V tomto prípade to je napr. DIY konferenčný stolík vyrobený z masívneho dreva, stoličky v štýle vintage či skutočne zaujímavá drevená ozdoba na stene, ktorú majitelia získali z blšieho trhu. Sedačka je oživením celej izby, ladená do farby, ktorá je v tejto sezóne mimoriadne obľúbená (Blue Paisley).  Nuž a zrejme najkrajším doplnkom celej izby je stolík nachádzajúci sa za sedačkou, na ktorom sa nachádzajú miniatúry starožitných stoličiek – ak ste dostatočne šikovní, pokojne si ich vytvoríte aj sami :-).

interiérový dizajn

Interiérový dizajn “westernovej” obývačky

Jedálenský kútik zaujímavo a hravo

Keď sa z obývacej izby presunieme do jedálenského kútika, objavíme úžasnú kombináciu prírodných materiálom s kovom. Hravý dojem vytvárajú zaujímavo riešené „stoličky“ k tomuto stolu, ale tiež dekorácia na stene, ktorá nie je práve bežná – na stene sú totižto umiestnené vtáčie búdky.

interiérový dizajn

Moderný a zároveň vidiecky interiérový dizajn jedálne

Raňajková kuchynka

Keďže ide o apartmánový dom, kuchynka je riešená skôr iba pre rýchlu prípravu raňajok než pre každodenné varenie niekoľkých chodov. Aj napriek tomu však pôsobí veľmi príjemným dojmom, za čo sú zodpovedné predovšetkým drevené poličky a pracovná doska na kuchynskej linke (opäť dôkaz, že prírodné materiály sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť vo vašom dome útulnú atmosféru) a tiež koberec, ktorý dodáva kuchynskému kútu farebnosť a život.

interiérový dizajn

Kuchynka pre prípravu chutných raňajok

Dych-vyrážajúca spálňa

Nuž a na záver ešte pohľad do spálne – interiérový dizajn v tejto miestnosti odráža charizmu celého domu – kombinuje v sebe zemité farby (predovšetkým hnedú a žlto-hnedú) a skvele ich dopĺňa už o spomínanú Blue Paisley farbu. „Trofeje“ na stene ako doplnky sú ešte zvýraznené drevenými rámami a jedinečný nádych celej izbe dodáva koberec s gepardím vzorom.

interiérový dizajn

Spálňa, ktorá odráža celkovú charizmu domu, v ktorom prevláda vidiecky interiérový dizajn

Tak čo, učaroval interiérový dizajn v štýle westernového ranča aj vám? Chcete ním zariadiť svoju víkendovú chatku alebo rovno celý svoj dom?

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Comments

  1. Pingback: Westernový interiérový dizajn – útulný a ležérnyWikiAko.sk

Leave a Reply