Je vaša fasáda znečistená a vy zvažujete, že si ju necháte profesionálne vyčistiť? Neviete však, ako si vybrať tú správnu firmu, ktorá vám vyčistenie fasády zabezpečí? Prezradíme vám zopár dôležitých bodov, ktoré vám pomôžu pri výbere naozaj kvalitnej a profesionálnej firmy na čistenie fasád.

Ukážka, ako čistenie fasád prebieha

Existuje ľahký spôsob ako oddeliť kvalitné firmy, od tých nekvalitných. Kvalitné firmy vám ponúknu, že vám prídu urobiť bezplatnú ukážku vyčistenia vašej fasády. Zväčša to funguje tak, že si s danou firmou dohodnete termín, kedy k vám prídu, na kúsku vašej fasády vám ukážku, ako ju vedia vyčistiť a ak sa vám ich práca zapáči, dohodnete si konkrétny termín vyčistenia celej fasády.

čistenie fasád

Čo bude so znečistenou vodou?

Pri čistení fasády sa samozrejme vyprodukuje aj väčšie množstvo znečistenej vody. Určite by ste však neboli radi, keby sa vám táto znečistená voda dostala napríklad do vašej upravenej záhradky. Preto je dôležité, aby ste sa informovali vo firme, ktorá poskytuje čistenie fasád, ako narábajú so znečistenou vodou. Najlepším riešením je, ak pozdĺž vašej fasády umiestnia záchytnú vaňu, do ktorej bude odtekať znečistená voda. Následne, po dokončení prác, by mali túto vaňu odsať a znečistenú vodu zlikvidovať spôsobom, ktorý bude zároveň aj šetrný k životnému prostrediu.

Ochranný náter a záruka

Posledný bod, ktorý vám môže pomôcť pri výbere tej správnej
firmy – spýtajte sa, aký je postup po vyčistení fasády. Profesionálne čistenie
fasád totižto zahŕňa nielen samotné čistenie, ale aj ochranný náter, ktorý
zabezpečí, že vaša fasáda zostane čistá na nasledujúcich 5 rokov. Naozaj
kvalitné firmy vám dokážu poskytnúť dokonca aj záruku.

cistenie fasd

Toto sú teda 3 základné body, ktorých by ste sa mali držať, ak si vyberáte firmu na vyčistenie svojej fasády. Samozrejme, okrem týchto 3 bodov je dôležité zvážiť aj cenu, roky skúseností, prípadne si vyhľadať recenzie od ich predchádzajúcich zákazníkov.

Leave a Reply