Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

V poslednej dobe som v rozhovoroch medzi mojimi kamarátkami často krát započula pre mňa nepoznané slovo. Vraj nejaké clip in vlasy. Musím sa priznať, že posledné roky už rozhodne nepatrím medzi ženy, ktoré sledujú najnovšie módne trendy v líčení, obliekaní a podobných veciach. Materská dovolenka zo mňa spravila ženu praktickú a to v každom smere. Ale poznáte to, ten pocit byť stále krásna drieme v každej z nás, tak som doma sadla za notebook a opýtala sa múdreho “uja gúgla” čo to vlastne tie clip in vlasy sú. Hmm, vyzeralo to lákavo, pripínali sa ľahko a napodiv neboli ani drahé. Ženská zvedavosť zvíťazila a ja som už behom pár sekúnd potvrdzovala objednávku. No to som teda zvedavá.

clip in vlasy

Clip in vlasy – na nerozoznanie od tých pravých

Ako som testovala clip in vlasy

Milý pán kuriér musel za mnou kričať, že som zabudla podpísať papiere o doručení, taká som bola nedočkavá. Balík som doslova roztrhala a s tovarom som bola na prvý pohľad nadmieru spokojná. Objednala som si clip in vlasy vyrobené z ľudských vlasov, lebo vraj tie syntetické sú strata peňazí. Na dotyk boli úžasne hladké, všetko bolo kvalitne zošité – vlasy nepadali ani keď som silnejšie potiahla, pripínali sa kovovými sponami, ktoré by ste vo vlasoch ani nezaregistrovali a čo som bola najviac prekvapená, bola hustota príčesku. Očakávala som totiž iba pár slabých prameňov, keďže som rodený pesimista. Aplikácia zabrala naozaj iba pár minút ako sľubovali a to nepatrím k tým najšikovnejším. Potom som si vlasy upravila tak ako každý iný deň a musím povedať, že s výsledkom som bola viac než spokojná!

clip in vlasy

Každý deň dokonalý

Ako som bola spokojná s clip in vlasmi

To boli všetko čerstvé pocity, no aj teraz, po niekoľkých mesiacoch intenzívneho nosenia moje nadšenie neopadlo. Odvtedy som si kúpila ešte jeden dlhší príčesok a každý mi hovorí, že moje clip in vlasy sú na nerozoznanie od mojich vlastných. Pravidelne ich umývam šampónom, natáčam, žehlím a dokonca som jeden aj prefarbila. Clip in vlasy sú mojim verným pomocníkom, ktoré dokážu zmeniť môj výzor v priebehu niekoľkých minút. Aj keď sa hovorí, že “šaty robia človeka”, po novom si myslím že by to mohlo znieť “vlasy robia ženu”. Nikdy by som nepovedala, že vlasy dokážu tak veľmi zmeniť výzor človeka.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply