Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Tvorba web stránok síce zahŕňa najmä hlavné procesy, akými je napr. programovanie či web design, avšak jej súčasťou je tiež písanie toho správneho obsahu na stránku, ktorý vašich návštevníkov zaujme, podá im tie najdôležitejšie informácie a zároveň ich „neodplaší“ a „neunudí“. Ako teda napísať obsah na vašu hlavnú stránku správne? – Tejto téme som sa venovala v nasledujúcich riadkoch…

Tvorba web stránok je aj o písaní kvalitného obsahu…

Tvorba web stránok

Nezabudnite na kvalitný obsah

O tom, že vaša hlavná stránka by mala mať text, určite niet pochýb, aj keď mnohí majitelia web stránok robia v tomto smere dve základné chyby – buď na ich homepage text úplne chýba, alebo je ho tam až príliš.

Takže aj tu platí, že zlatá stredná cesta je tá najlepšia. Text na hlavnej stránke by mal byť stručný a tiež by mal návštevníkom ponúknuť jasné informácie o tom kto ste, čo robíte, resp. čo ponúkate (služby – napr. záhradkárske služby alebo tovar – napr. oblečenie).

Jednoducho, text sformulujte tak, aby bol pre návštevníkov ľahko „stráviteľný“ a zároveň, aby ich utvrdil v tom, že sú na správnom mieste, kde nájdu presne to, čo hľadajú. Áno, aj o tomto je tvorba web stránok…

 

 

Ako si skontrolovať, či ste postupovali správne?

  1. Tvorba web stránok

    Tvorba web stránok – “chytľavé” nadpisy sú základom

    Možno vám pomôže aj to, ak si po napísaní textu prejdete tieto tri otázky a ak na všetky tri bude odpoveď „ÁNO“, je viac než len pravdepodobné, že ste napísali ten správny text pre vašu hlavnú web stránku!

  2. Obsahuje hlavný nadpis a prvý riadok textu na vašej stránke najdôležitejšiu informáciu – čo ponúkate / čím sa zaoberáte?
  3. Obsahuje vaša homepage vizuálny prvok, ktorý pritiahne pozornosť návštevníkov, napr. zaujímavý banner promujúci vašu aktuálnu akciu?

Ak sa na vašej hlavnej stránke nachádzajú podnadpisy, sumarizujú hlavné kľúčové témy?

Tvorba web stránok je jednoducho umenie – treba skombinovať všetko tak, aby to bolo oku-lahodiaci, funkčné a zároveň, aby ste svojim návštevníkom ponúkli všetky potrebné informácie. Nuž a práve s tým vám pomôže kvalitná firma s bohatými skúsenosťami!

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Leave a Reply